Категория | Новости, Политика

Бондаренко, Оробець і Шкіль шкодують про інцидент із сином Пустовойтенка

Бондаренко

Народні депутати Володимир Бондаренко і Юрій Оробець, фракція “Наша Україна", а також Андрій Шкіль, фракція БЮТ, висловили жаль з приводу інциденту, який стався в друкарні “Новий друк” у ніч на 3 жовтня між ними і сином народного депутата Валерія Пустовойтенка В’ячеславом.

Зачитуючи в четвер, 7 жовтня, відповідну заяву з парламентської трибуни, Володимир Бондаренко відзначив: “Ми впевнені, що, приймаючи наші вибачення, Пустовойтенко і члени його родини зрозуміють мотиви наших дій щодо захисту виборчих прав громадян і зроблять відповідні кроки назустріч".

Бондаренко підкреслив, що зробити таку заяву депутатів змусило “усвідомлення ролі антинародної влади, яка свідомо провокує протиріччя між представниками різних політичних сил, переводячи їх у площину міжособистісних стосунків".

——————————————————————————–

Як повідомляв Кореспондент.net, 2 жовтня депутати блоку “Наша Україна” виявили на Броварській трикотажній фабриці близько 9 тонн плакатів, направлених на дискредитацію Віктора Ющенка, а пізніше депутати побачили, як з друкарні “Новий друк” у терміновому порядку вивозилися подібні матеріали.

Під час відвідання депутатами друкарні в них стався конфлікт з директором підприємства, сином депутата Верховної Ради, лідера фракції Народно-демократичної партії і Партії промисловців і підприємців Валерія Пустовойтенка В’ячеславом, який пізніше заявив, що вони його побили. У свою чергу, депутати заперечують це.

Правоохоронні органи порушили у зв’язку з цим кримінальну справу за статтею 296 Кримінального кодексу “Хуліганство".

Підготовлено за матеріалами ЛІГА.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Свежие комментарии