Категория | Новости, Экономика

Суд арештував рахунки Порошенка і 5-го каналу

Суд арештував рахунки Порошенка і 5-го каналу

Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з розслідування обставин отруєння кандидата на пост Президента України Віктора Ющенко Володимир Сивкович заявив, що отримав ухвалу Печерського суду Києва про попередній арешт особових банківських рахунків народного депутата України Петра Порошенка і банківських рахунків 5-го каналу.

Як передає УНІАН, про це Сивкович повідомив журналістів сьогодні після засідання комісії. За його словами, ця ухвала Печерського суду Києва виніс 15 жовтня ввечері і зараз виконавча служба працює над виконанням цього рішення».

«Я обіцяв, що подам до суду на Порошенка. Я подав до суду і отримав його ухвалу про попередній арешт всіх рахунків, особисто Порошенка і його особистого майна, тобто машини. А також, про всяк випадок, про арешт рахунків 5-го каналу для того, щоб «канал чесних новин» примусив вибачитися свого нечесного господаря», — зазначив Сивкович. Він нагадав, що в жовтні 2003 року виконавча служба вже арештовувала банківський рахунок 5-го каналу «за борг одній із структур, до якої я мав відношення».

Депутат зазначив: «Я не воюю проти журналістів. 5 канал повністю підконтрольний Порошенку. У мене немає інших методів впливу, щоб примусити чесних журналістів чесного 5-го каналу вибачитися Порошенка». Сивкович сказав: «у мене вимоги – він (Порошенко) повинен вибачатися 10 разів по 2 рази на день».

Як повідомлялося, 13 жовтня Сивкович подав позов до суду на народного депутата Порошенка за звинувачення в брехні. Він вважає, що в ефірі “5-го каналу” 7 жовтня той “кілька разів згадував моє прізвище, зводив наклеп на мене, подавав неправдиву інформацію, а, відверто кажучи, просто брудно брехав”.

ForUmLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.