Категория | Новости, Политика

Україна без Януковича

Україна без Януковича

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр України Віктор Яукович заявляє про намір запропонувати своєму харківському виборчому штабу зняти у цьому обласному центрі біг-борди на його підтримку. Демонтувати легендарні щити почнуть вже сьогодні.

Як передає УНІАН, про це В.Янукович сказав у понеділок ввечері у прямому телеефірі програми “Два плюс” на харківських каналах АТВК і “Сімон". Таким чином він відповів на запитання про наявність у Харкові агітації лише за одного з кандидатів у президенти.

За словами В.Януковича, він не має потреби у тому, щоб його реклама була присутня на вулицях.

В.Янукович пообіцяв поставити перед своїм регіональним штабом питання про зняття наочної агітації уже у вівторок, тобто сьогодні.

За даними Комітету виборців України, у всіх регіонах України розміщено понад 5 тисяч біг-бордів на підтримку кандидата В.Януковича, хоч порахувати точну кількість не видається можливим. Згідно із повідомленням прес-служби Чернівецького громадського виборчого штабу В.Януковича, вартість розміщення одного біг-борда на місяць становить 54,29 грн., зазначено у звіті КВУ. Біг-борди на підтримку В.Януковича почали встановлювати по всій Україні ще в середині літа.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.