Категория | Новости, Политика

Вибухівку у “ПОРИ” могли “знайти” незаконно

Учора в Києві підрозділ «Беркут» захопив офіс громадянської акції «Пора» і затримав кількох її активістів. Беркутівці разом із людиною в цивільному силою проникли до офісу «Пори» на Подолі (вул. Почайнинська, 35). Проникнення до приміщення відбулося без будь-яких документів на обшук

Двері до підвального приміщення, яке орендувала «ПОРА», відкрив начальник ЖЕКу, начебто у пошуку причин відсутності світла в будинку. Після цього вони схопили трьох активістів «Пори» Едуарда Леонова, Костянтина Полякова і Сергія Сальникова, яких вивезли у напрямку центру, однак потім висадили з машини.

У цей же час відбувся штурм офісу газети «Вечірні вісті», яка є близькою до Юлії Тимошенко. Її соратник депутат Олександр Турчинов заявив «5 каналу», що до редакції газети прибули озброєні люди разом із депутатами від СДПУ(о) і “Регіонів України», які, не пред’являючи документів, намагаються потрапити у приміщення.

«Відбувається зачистка видання, яке говорить правду, – сказав Турчинов. – Що вони шукають вночі у редакції? Я не виключаю, що вони хочуть знищити техніку, підкинути провокативні речі».

Не виключено, що вибухівку в офіс “ПОРИ” саме підкинули, оскільки спочатку беркутівці не знайшли в офісі громадської організації нічого. Це саме засвідчив і депутат Тарас Стецьків, який був присутній під час обшуку. І лише пізніше міліцейські чини почали заявляти про знахідку вібухівки.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.