Категория | Новости, Политика

Янукович випередив Ющенка на 4%

Янукович випередив Ющенка на 4%

У першому турі президентських виборів, якщо б вони відбувалися в період, коли проводилось опитування, за Віктора Януковича готові голосувати 34,2%, за Віктора Ющенка – 30,5%. Такі дані соцопитування проведеного Українським інститутом соціальних досліджень, Українським центром політичного менеджменту і Центром „Соціальний моніторинг” були оприлюднені сьогодні на прес-конференції

Щодо інших кандидатів, то за Олександра Мороза готові проголосувати 5,4% опитаних, за Петра Симоненка – 4,8%, Наталію Вітренко – 1,5%, Анатолія Кінаха – 0,9%. Решта 19 кандидатів набрали б у сумі 2,9%. Проти всіх проголосувало б 3,3% опитаних. Вагалися з відповіддю – 16,5%.

У другому турі, у випадку, якщо до нього вийдуть Віктор Янукович та Віктор Ющенко, за прем’єра готові проголосувати 42,2% опитаних, за лідера НУ – 34,4%. Проти обох – 10,4%. Вагалися з відповіддю – 13%.

Як повідомив один з керівників Українського інституту соціальних досліджень Олександр Яременко, на вибори готові прийти 71% опитаних. Ще 21% респондентів заявили, що скоріше прийдуть ніж не прийдуть. Але, за словами Яременка, реальна явка очікується десь на рівні 72-73%.

Опитування „Динаміка електоральних орієнтацій населення: два тижні до виборів”. Опитування проводилося з 7 по 10 жовтня у всіх областях України, Києві і Севастополі. Опитано 2033 респонденти віком від 18 років. Похибка – 2%.

proUALeave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Свежие комментарии