Категория | Новости, Политика

Ющенко був отруєний ендотоксинами

Ющенко був отруєний ендотоксинами

Депутат Верховної Ради, член тимчасової слідчої комісії Ради з розслідування обставин отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка Микола Поліщук вважає, що Ющенко був отруєний ендотоксинами. Про це сказано в повідомленні прес-служби Центрального штабу Ющенка з посиланням на виступ Поліщука в ефірі телекомпанії “Першого національного".

“Микола Поліщук заявив сьогодні в прямому ефірі Першого національного в програмі “Парламент", що не сумнівається, що Віктора Ющенка отруїли ендотоксинами", — сказано в повідомленні.

Поліщук розповів, що разом із групою депутатів Ради він вивчив документи, надані клінікою Rudolfinerhaus (Відень, Австрія).

Поліщук підкреслив, що австрійські лікарі не перешкоджали, а допомагали роботі комісії.

Вивчивши документи, Поліщук разом зі своїми колегами дійшов висновку, що Ющенка отруїли.

“Виявлено токсичні отрутні зміни паренхіми печінки і паренхіми підшлункової залози. Переважно постраждали органи шлунково-кишкового тракту, що явно свідчить про потрапляння токсину саме через шлунково-кишковий тракт", — заявляє Поліщук.

На його думку, Ющенко отруєний з’єднанням хімічної і біологічної отрути, а саме — ендотоксинами.

Поліщук вважає, що зайвим доказом того, що Ющенка отруїли, можуть бути недостатньо успішні результати його лікування.

Поліщук пояснює, що ендотоксини — це продукти розпаду бактерій, які можуть у дозах 5-10 пікограмів спричинити необоротні зміни в організмі.

Як повідомляло агентство, у четвер заступник голови Ради, керівник виборчої кампанії Ющенка Олександр Зінченко з посиланням на лист від президента клініки Rudolfinerhaus Міхаеля Цімпфера заявив про можливе використання біологічної зброї проти Ющенка, після чого Президент Леонід Кучма доручив Генеральній прокуратурі, Службі безпеки України, Міністерству внутрішніх справ і Міністерству закордонних справ перевірити цю заяву.

Тимчасова слідча комісія Ради з вивчення обставин отруєння Ющенка не змогла підтвердити факту замаху на його життя.

У середині вересня Ющенко перервав передвиборний тур у зв’язку з хворобою.

Австрійські лікарі установили, що в нього гострий панкреатит з великою кількістю ускладнень.

Генпрокуратура порушила кримінальну справу за фактом отруєння Ющенка.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.