Категория | Новости, Политика

Ющенко повернувся

Ющенко повернувся

Візит Віктора Ющенка до Львова супроводжувався багатьма змінами у програмі. Мітинг за його участю був запланований ще минулого понеділка, проте згодом вирішили, що він продовжить лікування у Відні, а на вічі виступатиме лише Юлія Тимошенко. Однак учора Ющенко таки прилетів до Львова. І хоча більшість із тих, хто прийшов у центр міста на мітинг “Нашої України”, не сподівалася побачити на сцені Віктора Ющенка, біля Оперного театру зібралося близько ста тисяч осіб.

– 31 жовтня буде нашим спільним святом. Якби я у цьому сумнівався, то не вийшов би на цю трибуну. 31 жовтня буде святом чесних українців! – заявив учора перед майже ста тисячами львів’ян Віктор Ющенко. – Я – здорова людина, і все, що в мене є, – належить вільній демократичній Україні. Я – не один! Нас – мільйони, готових віддати все, що в нас є, за демократичну Україну.

Візит Віктора Ющенка до Львова супроводжувався багатьма змінами у програмі. Мітинг за його участю був запланований ще минулого понеділка, проте згодом вирішили, що він продовжить лікування у Відні, а на вічі виступатиме лише Юлія Тимошенко. Однак учора Ющенко таки прилетів до Львова. І хоча більшість із тих, хто прийшов у центр міста на мітинг “Нашої України”, не сподівалася побачити на сцені Віктора Ющенка, біля Оперного театру зібралося близько ста тисяч осіб.

О 16.16 літак із Віктором Ющенком прибув до Львова з Відня. В аеропорту його зустрічали заступник керівника центрального штабу Тарас Стецьків, керівник обласного штабу В. Ющенка Петро Олійник, керівник Львівського міського штабу Микола Горинь, голова Львівської обласної ради Михайло Сендак, народні депутати Олекса Гудима, Ярослав Кендзьор, секретар міської ради Зіновій Сірик, а згодом приєдналися народний депутат Юлія Тимошенко та керівник виборчої кампанії Олександр Зінченко.

Його вихід на сцену присутні привітали бурхливою овацією та скандуванням “Ющенко!” До народу вийшли також народні депутати, які зустрічали лідера “Нашої України” та голова Львівської обласної ради Михайло Сендак. Біля сцени, перед якою проходив мітинг, Віктора Ющенка зустрічала матір Георгія Гонґадзе. Згадуючи її сина, він заявив, що “Україна народжує мільйони Гій Гонґадзе, Вадимів Гетьманів, В’ячеславів Чорноволів – людей, які готові боротися за вільну, демократичну Україну, бо в їхніх грудях – гаряче серце”.

Після подяки львів’янам за присутність на зустрічі Віктор Андрійович попросив пробачення за зовнішній вигляд і наголосив, що стан його здоров’я – добрий, а недугу він невдовзі остаточно подолає. За його словами, видужання відбувається завдяки турботі лікарів, дружини, родини й однодумців. Кожна фраза В. Ющенка супроводжувалася оваціями.

– Що відбулося з державою, яка 13 років тому була перспективною? – поцікавився він і відповів. – Злочинна влада. Вона наполягає на тому, що треба зберегти спадкоємність і той стан, який є нині. Зберегти найнижчу зарплату, злочинний уряд, продажні органи судочинства – це не те, що треба було б зберігати.

Ми маємо найнижчі зарплати, пенсії, наша держава – одна із найбідніших країн Європи. Найстрашніше – ми маємо бандитську владу. Ця влада хоче зберегти свою спадкоємність. Країна, де не править закон, де “приватизують” прокурорів і суддів – недостойна спадщина. Тому сьогодні 47 мільйонів чесних людей не хочуть такої спадкоємності!

– Влада намагається штучно поділити державу на схід і захід, твердить, що ми ходимо до різних церков, тому маємо по-різному голосувати. А я стверджую: ні, церква нас тільки об’єднує. Влада каже, що ми говоримо різними мовами, а я стверджую: що більше мов знає людина, то більше вона здатна до об’єднання, – зазначив лідер “Нашої України”. – Вибір сьогодні стоїть не між двома мовами, вибір – між двома моралями та світоглядами.

Також Віктор Ющенко наголосив, що народ намагаються залякати, роз’єднати та маніпулювати ним.

– Нині відбувається боротьба не між двома Вікторами, – зазначив він, – нині боротьба йде лише в одному напрямку – є бандити і є мільйони чесних людей! Єдине, чим влада може перемогти, – це розбратом. Запевняю вас – українці єдині. У нас немає жодної причини для розбрату.

Як розповів Віктор Ющенко, через ЗМІ щодня намагаються протиставити та посварити Східну та Західну України. Як приклад, він навів чутки, які розповсюджують на сході, про те, що він – нацист:

– Мій батько був в’язнем Освєнциму. Він 7 разів намагався звідти втекти. То чи може в його сім’ї народитися нацист?

На завершення промови Віктор Ющенко закликав усіх присутніх повернутися додому сильними людьми, які зможуть вирішити долю держави:

– 47 мільйонів людей – завжди більше, ніж декілька бандитів. Жити у тюрмі зовсім не затишно! Тому я переконаний, що майбутнє країни визначатимуть не “зеки” і бандити при владі, а 47 мільйонів чесних українців. Якщо перед 47 мільйонами українців виникне питання, якою ми хочемо бачити Україну, ми скажемо – демократичною. І за це заплатимо будь-які рахунки. Вони нас не залякають ні “КамАЗами”, ні отрутами, ні зброєю! Я переконаний, що перемога 31 жовтня буде за чесними українцями, – сказав Віктор Ющенко. – Не вірте, що вибір уже зроблено за вас, бо він справді залежить лише від вас. Сьогодні голоси виборців мають високу ціну. Десь намагаються їх купити за кілограм гречки, комусь пропонують цукор або на місяць підвищують пенсії. Це – сир у мишоловці, за який хочуть “купити” ваш голос. Я вас благаю – не продавайтеся, серцем, розумом робіть свій вибір, і вже після 31 жовтня ви побачите владу, якої не боятимуться, а поважатимуть. Владу чесну, професійну, яка дбатиме про Україну

Богдан Юрочко, Оксана Форостина, “Львівська Газета”

— — —

Стан лідера “НУ” – задовільний

ДЕПУТАТ із “Нашої України”, лікар Микола Поліщук заявив, що не має сумнівів у тому, що Віктора Ющенка отруїли ендотоксинами. Про це він зазначив у прямому ефірі УТ-1 у програмі “Парламент”.

– Коли ми – п’ятеро народних депутатів – були у клініці, нам дуже люб’язно надали всю документацію. Понад три години працювали з лікуючим лікарем і вивчали документи. Жодного спротиву не було. Віктор Ющенко зустрівся з депутатами та дав згоду на те, щоб ми працювали з документацією, – заявив він.

Після ознайомлення з документами М. Поліщук, який є членом Академії медичних наук, дійшов висновку, що мало місце полісистемне й поліорганне ураження організму.

– Виявлено токсичні отруйні зміни паренхіми печінки та паренхіми підшлункової залози. Переважно постраждали органи шлунково-кишкового тракту, що свідчить про потрапляння токсину саме через шлунково-кишковий тракт, – заявив пан Поліщук.

За його словами, було пригнічено імунітет, після чого активізувалося багато вірусів:

– Зміни в організмі характерні для дії багатьох факторів. Це й хімічні речовини, й ендотоксини, й віруси. Однак віруси були вторинними – першою в організмі активізувалась отрута. Це було поєднання хімічної та біологічної отрути, а саме – ендотоксинів.

Як повідомила “Українська правда”, лікуючий лікар Віктора Ющенка у віденській клініці “Рудольфінерхаус” Микола Корпан говорить про перелом у хворобі лідера “Нашої України”. Оптимістичні результати, отримані в неділю, дозволили Ющенкові повернутися в Україну.

– Як лікар я позитивно оцінюю його стан. Стан Ющенка задовільний, він у доброму настрої, має намір активно продовжити передвиборну кампанію. І через певний час наслідки зникнуть, – заявив він. – Звичайно, наслідки хвороби залишаються протягом кількох тижнів. Після курорту на обличчі людини якийсь час залишається добрий слід відпочинку, відновлення організму. Те ж саме і тут – після важкої хвороби протягом кількох тижнів залишаються сліди, які відмінні від ознак нормального вигляду людини.Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.