П’ятнадцятитисячний страйк студентської солідарності | Пульс України

Категория | Политика

П’ятнадцятитисячний страйк студентської солідарності

П’ятнадцятитисячний страйк студентської солідарності

Львівські студенти масово прийшли на страйк. Сьогодні у Львові з ініціативи ГК „Пора”, „Спротив” та „Чиста Україна” відбувається страйк студентської солідарності. Страйкувати прийшли практично всі представники львівських навчальних закладів. Як повідомляє „Львівський портал” під час перегукування на площі перед ЛНУ ім. І. Франка не відгукнулися лише студенти Мідінституту, проте не виключено, що зараз вони підтягнулися до пікетників.

В 11.30 студенти рушили від університету до Ратуші, зараз на площі перед міською радою близько п’ятнадцяти тисяч осіб.

Учасники страйку вигукують гасла: „Студентам волю”, „Ганьба!”, „Ми разом і нас не подолати”, „Міліція з народом”. Вони також тримають транспаранти „Бандитам тюрми, студентам волю”, „Треба встати і вийти”, „Разом сила”, „Ні! Утискам”, проте страйк доволі організований, навіть, якщо починають гукати якість політичні гасла, наприклад, за Ющенка, то їх відразу притишують, аби не надавати акції політичного забарвлення.

У сесійній залі міської ради вже збираються депутати, аби провести позачергове засідання щодо виборів Президента України. Учасники акції мають намір зачитати своє звернення до депутатів.

“Львівський портал”Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.