Категория | Политика

Як фальшувалися президентські вибори-99

Як фальшувалися президентські вибори-99

Обіцяну нову порцію записів Президента Кучми його колишній охоронець Микола Мельниченко оприлюднив у середу в Варшаві. Цього разу Мельниченко спільно з колишнім нардепом Олександром Єльяшкевичем презентували ілий фільм, присвячений тілльки одній темі — фальсифікація виборів президента 1999 року.

На основі аналізу записів екс-майор дійшов висновку: влада застосовує все ті ж методи, що і на минулих виборах президента. Майже не змінились і виконавці. Мельниченко стверджує: Кучму оголосили переможцем виключно завдяки фальсифікацям.

Голос, схожий на голос Кучми:
— Так надо, милиция серйозно должна поработать, налоговая. Надо чтоб с каждым председателем колхоза в каждом селе приехал налоговик и сказал: “Дорогой товарищ, ты ж прекрасно представляешь, сколько у нас материала, для того чтобы ты завтра оказался “в местах не столь отдаленных". “А там по каждому председателю можна найти больше, чем достаточно, так или нет? Наверно так. Поэтому милиция, службы – все они. Значит. Должны распределиться, и серйозно поговорить с каждым председателем колхоза. Это оно, бл… засранцы, устраевают село, что голосуют против.”

Ще один спосіб фальсифікацій — введення виборців в оману. Голос, схожий на губернатора Одещини Сергія Гринівецького розповідає ніби-то пану Кучмі ще про один винахід.

Голос, схожий на Сергія Гринівецького, губернатора Одещини:
— Майор построил солдат, говорит: “Объясняю, вы получите бюллетени. Если вы за президента – ставите плюс. Если вы против президента – ставите минус в квадрате. Понятно?” Один тут говорит: “Так там же будут другие…". Тот: “Повторяю, мы выбираем президента. Президент у нас Кучма. Значит. Если ты за – ставишь плюс, если ты против – ставиш минус. Понял?” “Так там же…” “То депутаты, а президент у нас один. До свидания.” — Майорская какая мудрость, а?

— Майор только?

— Майор.

— Надо ему будет дать полковника. Я сразу, как второй тур проголосуют.

Ще одним елементом впливу на результати виборів 99 року, за словами Мельниченка та Єльяшкевича, був тиск з боку міліції та податкової на бізнес-структури конкурентів. Як приклад, вони навели фрагмент розмови людини з голосом схожим на тодішнього міністра МВС Кравченка з ніби-то Кучмою.

Голос, схожий на Валерія Кравченка, колишнього міністра МВС:
— Значить, що мене насторожує: я доручав Музиці, щоб вони порушували кримінальні справи… Про Музику тут мова теж йде. Що він, значить, не активно впливає, а він не дає руйнувати цей бізнес. В тому числі й по засобах масової інформації. Ситуація достаточна така: у мене є дуже відмінна людина…… я її зараз запросив сюди. Весь список оцей я йому дам і команда сьогодні піде: “Закривай, души, дави". Але я тут просив би таку допомогу. Азаров насправді, …….. це для вас ще й Державна податкова адміністрація, я абсолютно переконаний, що тут будуть проблеми. Ми просто повинні паралізувати.

Загалом Мельниченко та Єльяшкевич представили десятки звукових файлів, які, за їх твердженням, свідчать про фальсифікацію виборів 99-го року. Єльяшкевич обіцяє, що дії Кучми на посаді президента не залишаться безкарними. Автори викривального фільму зазначили, що поки не можуть оприлюдними ті записи, які ляжуть в основу процесу проти Кучми. Але вони чекають, що після виборів проти вже екс-президента Кучми подані десятки позовів, і ці матеріали стануть доступними.

Костянтин Ігнатчук, Костянтин Мелехін. 5 каналLeave a Reply

You must be logged in to post a comment.